כללי

YNL x ANJALY

שיתוף פעולה מיוחד ושונה מכל מה שעשינו עד היום, לכבוד יום היוגה הבינלאומי (שהיה רק תירוץ להרים את הכפפה) קם פרויקט שהרבה זמן חיכינו שיקרה.

העיסוק בעולמות ההשראה של עולם היוגה, עולמות התנועה, הדימויים של החיות לפי תנוחה היה מקור שחזרנו אליו הרבה פעמים בניסיונות לפתח דפוסים מקוריים לאנג'לי.  אז נוצר החיבור עם יוניל, אמן ומעצב גרפי בעברו, שהרבה זמן אנחנו עוקבות אחריו ברשתות ואפילו בעלות גאות של הדפסים שלו שתלויים אצלנו בבית. ליוניל הייתה בעבר קולקציית טישרטים שברחבי העיר פזורים לקוחות שעדיין מחכים שיחזור. הקולקציה המשותפת מביאה לידי ביטוי סיפור שלם שמורכב מקצוות מסקרנים. בואו להכיר את יוניל קצת ולראות את הקולקציה המלאה מהיום בחנויות ובאתר.

ליוניל, מעצב גרפי שהפך למאייר שהפך לאמן וכל הזמן מדלג בין התחומים ומשלב ביניהם. נהנה משלושת העולמות מאז 2009 וכיום בעיקר עוסק באמנות אישית ועבודה עם עולם המוזיקה.

החיבור עם אנג'לי הגיע דווקא מכיוון לא צפוי. יוניל אמנם לא מתרגל יוגה, אבל כן במשך שנים היה מייצר ליין של טישרטים בעצמי ועם הערכה עצומה לאיכות הבגדים שאנג'לי מייצרות.

"היכולת שלי לייצר איתן טישרטים שהם גם כיפיים ללבישה, נוחים ואיכותיים, עשתה חשק לעבוד על משהו בהשראתם.

הכיוון לארט לא היה מובן מאליו, פיתחנו שיח שבו אנחנו הבאנו את הצד של עולמות החיות וההשראות לתנועות מעולם היוגה, ויוניל הביא את הזווית האומנותית, טכניקת פירוק והרכבה, צבעוניות ייחודית ודימויים שמעניקים אישיות וחיות בכל אחת מהאסאנות- תנוחות."

"ידעתי שהעיסוק בגוף ובתנוחות הכמעט בלתי אפשריות מעניין את שנינו , ויזואלית. הסתכלתי על הרבה תנוחות יוגה וניסינו לייצר הפשטות צורניות לחלוטין, מבלי להתחשב בהכרח בפרופורציות גוף נכונות או ריאליזם. ורק בסוף הבנייה הצורנית, התחלתי לצייר מעל גושי הצבע ובעצם להדק את הכל לכדי ההדפס הסופי.

ההשראות הראשוניות היו בהחלט הנשים הכחולות של מאטיס (השראה שמלווה אותי כבר תקופה)."

 

לרילס מאחורי הקלעים של הקולקציה

 

 לוידאו קצר – מאחורי הקלעים של הקולקציה 

לאינסטגרם של יוניל