כללי

Welcome November

 

חילופי העונות מזכירים לנו את הסדר הנכון של הדברים, שיש איזה מקצב פנימי שהעולם עוד מצליח לשמר.
יש משהו רומנטי בציפייה לחורף: הימים המתקצרים, ההתכנסות לתוך הבתים, הציפיה לימים של גשם, לתה חם ולניחוח עוגיות.
החודש אנחנו פותחות במסורת חדשה, ניוזלטר שבו נחלוק איתכן את השיחות שלנו בסטודיו.
הצוות שלנו מאד מגוון, מעצבות (כמובן), מוסיקאית, מורה ליוגה, אדריכלית לעתיד, לוחמת חברתית ועוד. הלקוחות שלנו כולן נשים מעניינות שחולקות איתנו לפעמים המלצות מעולמן.
אנחנו מנסות לעשות את זה פשוט וידידותי, מתוך אמונה שקצת תרבות והשראה ירוממו אותנו מתוך אבק היומיום ויכניסו לחיינו את אש היצירה.

 

שלכן, גילי וצוות anjaly  

 

 

V I S I T

 

 

Urban Shaman

אורבן שאמן הוא מקום לאנשים שחיים בסביבה מודרנית אורבנית ואם זאת שואפים לנהל אורח חיים בריא והוליסטי.

המקום מציע תוכניות דיטוקס, שיעורי יוגה, אוכל טבעוני ועוד. אנחנו בעיקר התלהבנו מהעיצוב הנקי אך חמים והאוירה שמזכירה חו"ל.

 

למידע נוסף…

 

 

F O L L O W

 

 

Bobby Clark

אחד היתרונות של האינסטגרם הוא החשיפה המהירה לנפלאות העולם, מקומות שווים ויוצרים צעירים ומעניינים. בובי קלארק היא אמנית וצלמת סקוטית שפועלת במלבורן הרחוקה עם רגישות לקומפוזיציה וצבע, עמוד שמעניין לעקוב אחריו.

 

לעמוד האינסטגרם…

 

 

L E A R N

 

 

ארט טרה – סטודיו לקרמיקה

סטודיו וגלריה לאומנות היצירה בחומר, ממוקם בחצר ביתנו בגינה קסומה וירוקה. בגלריה שלנו מוצגות יצירותינו וניתנות לרכישה, ובחוגים אני מעמידה לרשותכם את הידע העשיר שלי, הרבה עידוד, תמיכה והנאה

במתחם נמצאים כל האמצעים העוזרים לתהליך היצירה.

חנה נייגר

 

למידע נוסף…

 

 

L I S T E N

 

 

פסטיבל SoLow בעיר התחתית בחיפה מתרגש לחזור למהדורה שניה ולסכם את 2018 עם אירוע משובח שכולל נבחרת חלומות של אמנים ממגוון ז'אנרים של המוזיקה העצמאית הישראלית, נציגות חיפאית רחבה וכמה דובדבנים מסוכרים מהניכר. בשעות הערב והלילה של ימים רביעי וחמישי, 7-8.11, פסטיבל SoLow יאחוז בפינה אחת בעיר התחתית בחיפה ויהפוך אותה למסיבה של שני לילות מלאים בלהקות, דיג'יים, דוכנים, משקאות וסלנג חיפאי פורץ דרך. האירוע מתקיים בשער פלמר 2, נקודה אשר נמצאת 3.5 דקות הליכה מתחנת הרכבת בחיפה, וכמו בשנה שעברה, אורחים מכל הארץ מוזמנים להגיע לחגוג אתנו, לישון באיזה הוסטל זול או אצל חבר חדש, או לחילופין וכמוצא אחרון, לשוב חזרה למקום הלא-חיפאי שאתם/ן באים/ות ממנו. כמו בשנה שעברה, וכעיקרון, מחיר הכרטיס נמוך ואקונומי, זאת כדי לאפשר חשיפה מקסימלית ללהקות, ועל מנת שלא להדיר קהלים שאינם בעלי אמצעים מלחוות תרבות שוליים מקומית.

 

למידע נוסף…

 

 

 

E n j o y <3