כללי

My Yoga way #4

רגע לפני שהכל התערער עם המלחמה הספקנו להיפגש עם נשים מעוררות השראה, שנעות בין קריירה בתחומים שונים לתנועה. השילוב בין העולמות תמיד מעניין, יוצר חיבורים מפתיעים ובהם נכנסים ומתמקמים בנוחות גם הבגדים שלנו.

גילי רביד ואריקה רינטוביץ' מכירות כבר שנים, אומנם שתיהן מעולמות היוגה אבל מבתים נפרדים:) עדיין ההיכרות שהחלה סביב אנג'לי צמחה לחברות שממשיכה שנים לאורך הקריירה של אריקה כרקדנית, חוקרת תנועה, מורה ומכשירה מורים ליוגה.

אנחנו שמחות לתת הפוגה מהחדשות, ולספר על המפגש האחרון שעשינו עם אריקה ועם הרקדניות בלהקה שלה לקראת מופע חדש בשם "שאקטי" שעלה לאחרונה כחלק מהמובמנט פרוג'קט – קולקטיב רקדנים ואמנים שאריקה הקימה ב- 2022

 

לסרטון המלא 

 

 

 

נפגשנו עם אריקה והרקדניות: איה דגני, קרן אלנקווה,  ואילנה בלסן בחזרות למופע שאקטי, הופעה של כוח נשי, עוצמתי ומהפנט ביצירה חדשה המשלבת תיאטרון פיזי, מחול, אמנות וקרקס.

המילה ״שאקטי״ לקוחה מהסנסקריט-  כוחה המניע של הרוח, היא מייצגת את הכוחות הדינמיים שזורמים ביקום כולו. האנרגיה שלה מניעה אותנו לפעולה, נותנת לנו את האומץ ליצור ולהגשים.

התשוקה היא חלק פעיל בתוכה. זה הוא כוח מניע בחיים ומקור לכל שינוי והתפתחות.שאקטי נמצאת בתוך כל אחד ואחת מאיתנו. כל שעלינו לעשות זה רק להתחבר אליה.

יצירה זו שואבת השראה מעולם ההגות והאמנות העשיר של התרבות ההינדואית. מקוות שנזכה לראות אותה בקרוב ונוכל להזמין את כולכן.

תודה לאריקה והבנות על צילומים מיוחדים והצצה למאחורי הקלעים.