כללי

כל הארץ דגלים

מיד אחרי פסח הערים מתקשטות בדגלים, יש תחושה חגיגית באוויר, תחושת גאווה ושייכות אפילו התרוממות רוח קלה מכל הקשיים שיש לנו כאן וכידוע לצערנו יש מספיק קשיים או אתגרים.

בתקופה האחרונה אני חווה פריחה מחודשת של מעצבים צעירים במס׳ תחומים שמציעים לנו ייצור מקומי, זה אולי הקורונה שאפשרה לדברים שכאלה להבשיל ולצאת או חלק ממחזוריות טבעית

אחרי תקופה ארוכה של מעצבים עצמאיים שסגרו מגיעה תקופה של פריחה והתחדשות. אנחנו דואגות להציג בחנות מעצבי קרמיקה חדשים, סופרים ומאיירים מקומיים, עסקי קוסמטיקה ועיצוב מעניינים

ולהעניק במה לעיצוב ישראלי שמרגש ומשמח אותנו על עצם זה שהוא קיים ומתרחש.

תעשיית הטקסטיל בישראל כבר כמעט אינה קיימת, לצערי לא סומנה כבעלת ערך ולאורך שני העשורים האחרונים נתנו לה לגווע או לפחות לא עשו כל מאמץ לתמוך בה או לקדם את הסיוע לו הייתה זקוקה.

אבל לשמחתי, עדיין יש כאן מגוון, אומנם קטן, אבל וותיק ומנוסה של אנשי מקצוע, מתפרות, מגזרות, צובעים, מכבסים, רוקמים וסורגים שמעניקים שירות מקומי למעצבים ויצרנים מקומיים.

העבודה בקרבה מקומית מייצרת מערכות יחסים משמעותיות שמאפשרות עיצוב בכמויות קטנות ומדויקות, מאפשרת שליטה בתהליכי ייצור כך שהמעצב יכול להיות נוכח בהרבה תהליכים ולהשפיע תוך כדי.

יש חוויה של עשייה רציפה ותחושת שייכות כחלק ממעגל הרבה יותר גדול ומשמעותי מיחסי לקוח ספק.

הריגוש הזה שהרעיון שלך הופך למוצר שלם לנגד עיניך, האפשרות לדייק גוונים, לדייק תיפורים תוך כדי תהליך ייצור הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה של המוצר הסופי.

ועם כל זה יש צד שני, יש להחלטה זו מחיר, שבעיניי הוא התמורה.

יצור מקומי מצריך תשלום שכר הוגן לכלל העובדים, מצריך משא ומתן שפוגש בני אדם ולא התכתבות מול המחשב, מרוחקת ולא אישית.

הייתי שמחה לא לעשות מזה עניין אבל בתרבות של היום לתת ערך לתמונה כולה הוא לא מובן מאליו. אז בהמשך לפוסטים של ימי הולדת למדינה ולתחושת החגיגיות באוויר, הדגל האישי של אנג'לי נישא בגאווה על השמירה על הייצור המקומי והאישי.

זו הגאווה הקטנה שלי, כל התהליכים נעשים כאן, כל הפיתוח של הקולקציות נעשה בארץ. מעצבים, מדפיסים, גוזרים תופרים, אורזים, הכל כאן.

מצליחים לשמור על המשכיות ויחסי עבודה רציפים של שנים עם בעלי מקצוע נהדרים, שהם השותפים המלאים שלנו לעשייה המקומית ויחד אתכם נוצר מעגל שמכבד את המוצר, את היצירה ואת העבודה פה בישראל.

 

שיהיה חג עצמאות שמח ויומולדת שמח לנו!

25% הנחה על כחול לבן באנג'לי עד ראשון 8/5 , תנצלו את ההזדמנות, המלאי מוגבל:)

גילי