כללי

סתיו 23 ביופליה

קולקציה חדשה באוויר יחד עם עונה חדשה שבפתח.

ביופילה היא השערה שפותחה בעידן המודרני לפיה יש נטייה אנושית מולדת לחפש קשרים עם הטבע ועם יצורים חיים אחרים.

עיצוב הקולקציה שלנו שואף לחבר אותנו חזרה למקומות הטבעיים שלנו, לחבר אותנו לחיים נינוחים בתוך עולם חיצוני, כאותי לפעמים.

יותר מתמיד עלה הצורך לאסוף ולחבר חומרים צורות וצבעים מהעולם האורגני אל העולם העירוני ולאפשר לבישה ורסטילית של הבגדים בשלבים שונים של היום, יצרנו סיפורים טונליים מעודנים עם מפגש  דומיננטי של כחולים בסקלה עזה ומגוונת.

קולקציית החג מזמינה אותך להתרווח במבחר בדים טבעיים משובחים, נושמים, יפים, ומשמחים.

אנחנו מקווים בכל ליבנו שהבגדים שלנו יתנו לכם רגע של חדווה בהמולת היומיום.

הקולקציה מורכבת מ-4 סדרות שכל סדרה מאופיינת בטקסטיל נפרד:

* פשתנים טבעיים, שעברו הדפסות דיגיטליות, אקולוגיות, של הטקסטורות שמלוות את ההשראה לפיתוח הקולקציה כולה.

בקבוצה הזו מחכים פריטים מעולים כמו חולצות פשתן רכות וז’קט מושלם לעונה, קליל במראה לבוש, בדיוק למזג האוויר עכשיו.

*סדרת פיקה של 3 פריטים בצבעוניות מוקפדת של שחור, לבן וירוק עמוק שמוסיף חיות בצבעוניות הסתווית של הקולקציה. 3 פריטים- מכנס גופיה וחולצה ארוכה,  מנצחים לכל השנה, לכל מטרה.

 

*סדרת אריגים שהיא הלב של קולקציית החג שלנו.  פריטים שהם כוכבים, לעונה הקרובה ולבאות אחריה, זה מה שהופך פריט לכוכב בעצם- שאפשר ללבוש אותו שוב ושוב ללא הפסקה.  פריטים קלאסיים על זמניים- מכנסיים קצרים וארוכים מדויקים, הכי נוחים שיש עם גומי רך במותן, במראה לבוש ונינוח וז’קט מחויט הכי מגניב שיש. בסדרה הזו הוספנו שילוב של כחולים, כחול ג’ינס יחד עם כחול רויאל דומיננטי שמוסיף טון משמעותי ומרענן.

 

*סדרת היוגה- קולקציית תרגול ותנועה, מבדים אורגניים, טבעיים בגזרות קלאסיות של אנג’לי, פריטים  שחלקם בקולקציית ה core של אנג’לי. מכנסי תירגול רכים שמאפשרים נשימה ותנועה נוחה לאורך כל היום ולא רק לתירגול עצמו.

 

אנג’לי מייצרת בגדים לחיות בהם, לנוע ממקום למקום וממטרה אחת לשנייה, בקלות, בנוחות ובצורה הכי מחמיאה שיש. האופי המינימליסטי, מדויק של הפריטים מלווה את גילי רביד- המעצבת הראשית והבעלים של אנג’לי גם בעונה הזו.

החידושים בבדים, בפרטים הקטנים, בהדפסים, מורגש ולוקח את המותג שלב נוסף קדימה בחיבור שלו בין עולמות התנועה והיוגה לעולמות האופנה הלבישה.

הקולקציה החדשה מוסיפה עוד שלב בדרך של אנג’לי להיות חוד החנית באופנה ירוקה בארץ, בקידום טכנולוגיות אקולוגיות לייצור הוגן ומתחשב סביבתית, עם קולקציה מדויקת שמחברת את עולמות הוולנס, הטכנולוגיה והאופנה.

מוזמנות לפתוח איתנו עונה חדשה ושנה חדשה ברגל ימין