כללי

למה לתרגל עם בדים טבעיים?

 

בגדים לנש(י)מה

הנשימה היא ערך עליון בתרגול, היא מחברת אותנו לעולמות פנימיים שקטים יותר מעולמנו החיצוני הרועש.  הבגד היא השכבה הראשונה שהעור שלנו בא במגע איתו, יש לו את היכולת להגן, להקל, לשמר להנעים ולתמוך במהלך התרגול.

העור שלנו  הוא השכבה המבודדת בין החוץ לפנים. 

באופן טבעי העור שלנו מתחבר לחומרים טבעיים בצורה הרמונית. כאשר אנחנו לובשים בגד שנעים לנו בתוכו האנרגיה שלנו נהיית חיובית ואף נינוחה. 

בגד שעשוי מחומרים טבעיים מאפשר בתרגול מספר דברים שמתקיימים בהלימה אחת עם תפיסת העולם היוגית.

 

* סיבים טבעיים הם רכים ונוחים לנו יותר מסיבים סינתטיים-

המגע עם העור טבעי ומכבד, מפחית את הסיכויים לגירויים, שפשוף ואי נוחות במהלך פעילות גופנית. מייצר קרקע שלווה להתמקד ולהתמסר לתרגול שמבקש לחבר אותנו לנשימה, לחופש ושלווה

*תרגול יוגה מלמד לעבוד בהקשבה ובחמלה עם עצמנו, אי פגיעה הוא אחד מאבני היסוד של עקרונות היוגה. סיבים טבעיים מתכלים ומגיעים ממקורות מתחדשים, מה שהופך אותם לברי קיימא וידידותיים  לסביבה. 

*לסיבים טבעיים יש לרוב תכונות בקרת ריחות טובות יותר בהשוואה לחומרים סינתטיים. הם מאפשרים זרימת אוויר ויכולת נשימה טובים יותר וממזערים את הסיכויים לריחות לא נעימים.

*סיבים טבעיים, במיוחד אורגניים או כאלה שנוצרו מהטבע ע״י תהליך חיצוני שנעשה ע״י בן האדם, (כמו סיבי הבמבוק) נוטים פחות לגרום לתגובות אלרגיות, הם נקיים מכימיקלים

מה שמשרה תחושת נינוחות ע״י הלובש והופך אותם לבחירה הטבעית של אנשים עם רגישות בעור.

התחדשנו עם דגמים חדשים המיועדים לתרגול ותנועה בקיץ הקרב ובא.

כל אחד מעדיף את עצמו בבגד אחר כשהוא הולך לאימון. הקיץ במיוחד חיברנו את האפשרויות השונות שיתאימו לכולם בהמון דרכים. בין סט active של טייץ וטופ ספורטיבי ותומך מכותנה אורגנית למכנסי במבוק במהדורה חדשה וגופיית ליה מבמבוק מצבעים חדשים, מכנסי פונה במהדורת הקיץ מכותנה אורגנית רכה ונושמת  ועוד מגוון אפשרויות מיקס בין חלקים עליונים ותחתונים, צמודים או רפויים, סגורים או חשופים שיאפשרו תירגול ותנועה ללא הסחות דעת, במעטפת נעימה, תומכת וידידותית לסביבה.