כללי

יום היוגה הבינלאומי 2023

יום היוגה 2023

השנה יצאנו בפרויקט מיוחד של צילומים בסטודיו שונים ברחבי העיר שמציעים כל אחד זווית וחווית יוגה מיוחדת בפני עצמה. ניסינו לתפוס את המורים, במקום הבטוח בתרגול המוכר ולהציג את הקשת המופלאה שמרכיבה את עולמות היוגה השונים, לאן שלא בוחרים לקחת את העולם הזה הוא עדיין מקדם פתיחות, נשימה, יציבה טובה יותר ושקט.

סטודיו לבונטין:

יוגה לבונטין ששייך לנטע וגיא המקסימים, קיים מעל עשור במיקום מעולה במרכז תל אביב. אחד הסטודיואים היפים בעיר, מלא אור טבעי, וירוק בעיניים. הסטודיו מציע שיעורי אשטנגה מקצועיים וקורס מורים שרץ כבר עשור גם באשטנגה וגם בויניאסה. כל בוקר מתחיל אצלנו בתרגול מייסור וממשיך למגוון שיעורי אשטנגה וויניאסה מונחים.

 

סטודיו אלהיוגה:

אלהיוגה שרונה, הסניף החדש שהצטרף לאלהיוגה בנמל של אלה שמר וחגית הולין שהפך ממזמן למוסד תל אביבי. ממוקם במרכז העסקים של תל אביב, קם מרחב יוגה הכולל מרפסת דק ענקית שמשקיפה אל מבני הטמפלרים בפארק שרונה. הכי, עיר עם הפסקה. השהייה בחלל של המרחב, מזמינה את המתרגלים למסע של תרגול יוגה כחלק מקצב החיים האורבני ומציעה חווית תרגול מגוונת עם נבחרת של מורים מעולים לאורך כל שעות היום.

 

סטודיו שאלה יפו:

סטודיו ליוגה ביפו, חדש ונעים, שיר ואלונה המייסדים שגם מלמדים בסטודיו סיפרו שסטודיו יוגה שאלה מקם מתוך כוונה עמוקה ורצון לאפשר מקום מפגש לאנשים לתרגל, לנוע יחד ורקום קהילה.  מרחב שבו מתאפשר קשב פנימה, ביטוי, חיבור, תנועה, קרבה לגוף ותחושת בית. בסטודיו מלמדים מגוון שיעורי יוגה ושיעורי מדיטציה. 

 

איינגאר תל אביב:

מרכז איינגאר יוגה בתל אביב שהקימה נועה צוויג- וחינכה דורות של מורי איינגאר, פועל כבר 30 שנה בזכות שילוב בין מקצועיות ללא פשרות ואהבה גדולה ליוגה. שיטת איינגאר יוגה היא כלי רב עוצמה, המאפשר לכל אדם לשפר את חייו במישור הפיסי והמנטלי גם יחד. ייחודה נעוץ בגישה הרוחנית, המשלבת היגיון מדעי והבנה פיזיולוגית. היוגה יכולה לשפר את חייו של כל אדם, אך יש להתאים לכל תלמיד ותלמידה את התרגול המתאים להם. שיעורי היוגה לכל הרמות במסלול רגיל ובמסלול טיפולי מתקיימים בכל ימות השבוע. 

 

מתוך הבלוג באתר של מרכז איינגאר:

“עצתי הצנועה ביום היוגה הראשון לשוחרי היוגה היא לא רק לקחת נשימות עמוקות, אלא הפכו להיות הנשימה שלכם… זה יאפשר לכם לקבל, ולהיות ראויים, למתנות הנפלאות של היקום שלנו.”

 (המחבר הוא מורה ומתרגל בשיטת איינגאר יוגה)