ט״ו בשבט

חג האילנות נחגג השבוע.

חג שאין בו גיבורים ורעים, חג שאין בו חובות משפחתיות. חג קטן שמעיר בנו הכרת תודה לטבע.

חג שמזמין אותנו לצאת לטייל, לשתול עצים, (או עציצים אצלנו אנשי העיר), לפקוח את החושים ופשוט להנות מפריחה ומפרי.

זוהי הזדמנות לדבר על היכולת של הצומח לתת לנו תשתיות לבדים נפלאים ועל החובה שלנו לעשות שימוש נבון בשפע הזה.

 Anjaly בסנסקריט היא הכרת תודה, בין היתר לטבע ולאמא אדמה.

הערכים שליוו אותנו מאז היווסדנו משמעותיים לנו ואנו עובדות קשה לשמר אותם ולשכלל אותם עם הזמן.

כמותג שתמיד היה אקולוגי אנחנו שמחות שבשנים האחרונות גדלה החשיבות של הערכים האלו: מה עומד מאחורי הבגד, מה ההבדל בין איכות למחיר ובעיקר התפתחות של מודעות (ומעט רגישות) לתמונה הרחבה יותר.

לאורך השנים יצרנו בגדים מכותנה אורגנית ממפעלים שמחזיקים את תקן GOTS הבינלאומי. זהו תקן הקובע סטנדרטים אקולוגים גבוהים ועוזר לנו לברור את ספקינו בקפידה. לעוד פרטים מוזמנים להכנס לסיפורי בדים.

השקיות שלנו מתכלות תוך 3-6 שבועות. התוויות שלנו מקרטון ממוחזר. האריזות שלנו מקרטון ממוחזר. בפעילות השוטפת אנחנו מקפידים על מיחזור שקיות, שימוש חוזר בדפי טיוטה, ובודקות את עצמנו כל הזמן איפה עוד אפשר לשפר. המודעות וההתעוררות שמתחילה בארץ מרגשת ומשמחת אבל המלאכה עוד מרובה ויש עוד הרבה הרגלים שיש לתת עליהם את הדעת.

ט״ו בשבט הוא הזדמנות לראות את יופי הבריאה ואת השפע שהאדמה מעניקה. מחובתנו להיות רגישים וחכמים בשימוש במתנות מהטבע, לראות ולהבין את ההשלכות הגדולות של הפעולות הקטנות, ולהנות מפריחת השקדיות.

חג אילנות שמח

Similar Posts

סיפור של עיצוב חדש

Tie dye הינה שיטת צביעה ידנית בה יוצרים דוגמאות צבעוניות בבד על ידי איסוף חלקים מהבד וקשירתם בחוזקה בחוט ולאחר מכן טבילה או צביעה חלקית של אזורים שונים.  לאחר הייבוש, הבד נפרק וחושף עיגולים, נקודות ופסים לא סדירים.  ניתן לייצר דוגמאות צבעוניות על ידי קשירה וטבילה חוזרות ונשנות בצבעים נוספים. שיטת ידנית זו, המקובלת בהודו […]

Yaara Benbenishty x Anjaly Re Collection

שיתוף פעולה מיוחד לכבוד קולקציית הכותנה הממוחזרת שהשקנו לאחרונה עם יערה בנבנישתי, דוגמנית ויוצרת תוכן בהווה, שעשתה שינוי גדול בחיים וחיה היום בתאילנד, חיים אקולוגיים, מודעים וטבעוניים. יחד עם יערה יצרנו סרט על העקרונות והערכים שליוו אותנו בתהליך היצירה והעבודה על הקולקציה. בחרנו את הלוקיישנים יחד בשלט רחוק, ובנינו את הוידאו לכדי יצירה אחת שמציגה […]