ט״ו בשבט

חג האילנות נחגג השבוע.

חג שאין בו גיבורים ורעים, חג שאין בו חובות משפחתיות. חג קטן שמעיר בנו הכרת תודה לטבע.

חג שמזמין אותנו לצאת לטייל, לשתול עצים, (או עציצים אצלנו אנשי העיר), לפקוח את החושים ופשוט להנות מפריחה ומפרי.

זוהי הזדמנות לדבר על היכולת של הצומח לתת לנו תשתיות לבדים נפלאים ועל החובה שלנו לעשות שימוש נבון בשפע הזה.

 Anjaly בסנסקריט היא הכרת תודה, בין היתר לטבע ולאמא אדמה.

הערכים שליוו אותנו מאז היווסדנו משמעותיים לנו ואנו עובדות קשה לשמר אותם ולשכלל אותם עם הזמן.

כמותג שתמיד היה אקולוגי אנחנו שמחות שבשנים האחרונות גדלה החשיבות של הערכים האלו: מה עומד מאחורי הבגד, מה ההבדל בין איכות למחיר ובעיקר התפתחות של מודעות (ומעט רגישות) לתמונה הרחבה יותר.

לאורך השנים יצרנו בגדים מכותנה אורגנית ממפעלים שמחזיקים את תקן GOTS הבינלאומי. זהו תקן הקובע סטנדרטים אקולוגים גבוהים ועוזר לנו לברור את ספקינו בקפידה. לעוד פרטים מוזמנים להכנס לסיפורי בדים.

השקיות שלנו מתכלות תוך 3-6 שבועות. התוויות שלנו מקרטון ממוחזר. האריזות שלנו מקרטון ממוחזר. בפעילות השוטפת אנחנו מקפידים על מיחזור שקיות, שימוש חוזר בדפי טיוטה, ובודקות את עצמנו כל הזמן איפה עוד אפשר לשפר. המודעות וההתעוררות שמתחילה בארץ מרגשת ומשמחת אבל המלאכה עוד מרובה ויש עוד הרבה הרגלים שיש לתת עליהם את הדעת.

ט״ו בשבט הוא הזדמנות לראות את יופי הבריאה ואת השפע שהאדמה מעניקה. מחובתנו להיות רגישים וחכמים בשימוש במתנות מהטבע, לראות ולהבין את ההשלכות הגדולות של הפעולות הקטנות, ולהנות מפריחת השקדיות.

חג אילנות שמח

Similar Posts

יוגה בבתים גרסת 2021 מפגש עם יעל אלחנן

לפני כחמש שנים העלנו בבלוג מדור בו אירחנו מורים ליוגה בפינת התרגול בבית. השנה יותר מתמיד תרגול בבית נהיה רלוונטי ומתקיים גם מחוסר ברירה. רבות מאיתנו גילו את יתרונות התרגול הביתי: לעיתים מאפשר מה שעבודה בקבוצה לא תמיד מאפשרת,  לפעמים יעיל או מעמיק, לפעמים מאתגר, ומה שבטוח – אפשרי לכל מי שחשקה נפשה. בחרנו לחדש […]

The Nature Collection

Playing in Nature SS20 זה כבר כמה שנים שאנג׳לי מייצר קולקציות פנאי המתכתבות עם קולקציית היוגה. לפעמים כסוג של אקסטנשן של אותה קולקציה ובשנים האחרונות התגבשה לעמוד בזכות עצמה. הרבה זמן חיפשתי לנסח מה התמהיל הנכון לבגדי הפנאי כך שיתן מענה לי ולכן גם בלבוש היומימי או העיסקי שלנו, מה חסר ומה חשוב לי להציע […]