חיבורים – קולקציית קפסולה חדשה בשיתוף קארן אוברזון

חיבורים

פעולת החיבור היא פעולה יסודית שמשמעותה צירוף של שני פריטים לאוסף הכולל את שניהם.
באריגה, חיבור כינוי למבנה האריג, המשמש לי כחומר השראה לטקסטיל.

 

 

יש נשים שאת מצטלבת איתן בכל מיני הזדמנויות בחיים ובכל פעם את מכירה עוד רובד שלהן שבגללו את מבינה למה מלכתחילה הכימיה עובדת.

כזה הוא החיבור עם קארן אוברזון  שפרשה לאחרונה ממרכז פועלה ב30 שנים האחרונות: בית האופנה אוברזון, וממשיכה את דרכה כיו״ר עמותת לצאת מהקופסה ובפיתוח המותג KO באופן עצמאי.

לקארן ולי יש כמה נקודות מפגש במהלך חיינו המקצועיים. אבל בעיקר אנחנו חולקות אהבה גדולה לפילוסופיית היוגה ושעות תרגול רבות על המזרן.
גדלנו דרך אותה אסכולה אפילו עם אותם המורים. עם הזמן כל אחת התפתחה בדרכה בעולם קסום זה.

שנים שהיוגה נמצאת שם לתמוך בנו בחיים העמוסים כל טוב. מזכירה לנו לא לרדת מההייווי ולתת תשומת לב לעצמנו.

 

 

האפשרות לעשות ב- anjaly קולקציית פרימיום עוררה אצלי מליון רעיונות טקסטיליים שאני חולמת לפתח כבר שנים.
קארן השכילה להשתמש בחומרים הקיימים עם תגבורים ושכלולים וקפדנות אינסופית, התעקשה איפה שצריך ושחררה במקומות שלא חשוב.
הרכבנו קולקציה שמשקפת את רוח anjaly אבל כתובה בפונט חדש ומתוחכם, יצרנו עיצובי טקסטיל ואביזרים המחברים הכל למס׳ פרטי לבוש נחשקים ומדוייקים.
הנטייה הטבעית של שתינו לעצב מתוך תכונות החומר ותנועת הבגד הולידה קולקציית קפסולה משותפת וראשונה.

הבדים כמו תמיד הם פיתוח מיוחד של כותנה אורגנית משולבת בלייקרה במידה שתחזיק ותשמור אותך אסופה בתרגול אבל עדיין תרגיש נעימה וטבעית.

הדפוסים עוצבו בהשראת אריגי קשמיר מקופסאת ארכיון קטנה ששמורה אצלי בסטודיו הטכנולוגיה דפוס דיגטלי, ידידותית לסביבה ללא שימוש בכימקלים וביזבוז מים מיותרים.

הצצה ראשונה והזמנה אישית להשקה בלוקר רום ביום שישי 31/1/20 11:30

בואו להגיד שלום.

.

.

.

 

Similar Posts

15 שנה של ייצור מקומי

הכירו את אילן הבעלים של או.אל אופל והאיש מאחורי תפירת הבגדים שלנו. לאילן יש רקע של שלושים שנה בתעשיית האופנה הישראלית, ומזה עשרים שנה הוא מנהל עסק עצמאי שנותן שירותים למעצבים ישראלים. המפעל של אילן ממוקם בדליית אל כרמל שם מאוחסנים הבדים, נעשית עבודת הפיתוח והגזירה ומשם מפוזרת הסחורה במתפרות שונות (כ 6 במספר), בתוך […]

חג שמח באמת

חג שמח 🙂 .הימים שאחרי המבול. יש שיגידו שאנחנו קרבים לשם .חוסר הוודאות שליווה אותנו בשנה האחרונה מתחיל מעט להתבהר האביב מביא אתו אופק פתוח ושפע הזדמנויות להבראה ותיקון. המחזוריות שהטבע מנהל באופן כה ״טבעי״ מתקיים ומתחדש במעגליות שאינה תלויה בדבר עבורנו זה מקור ההשראה הגדול ביותר. רצינו לאחל לכן חג אביב שמח, חופשי ומשוחרר […]