חיבורים – קולקציית קפסולה חדשה בשיתוף קארן אוברזון

חיבורים

פעולת החיבור היא פעולה יסודית שמשמעותה צירוף של שני פריטים לאוסף הכולל את שניהם.
באריגה, חיבור כינוי למבנה האריג, המשמש לי כחומר השראה לטקסטיל.

 

 

יש נשים שאת מצטלבת איתן בכל מיני הזדמנויות בחיים ובכל פעם את מכירה עוד רובד שלהן שבגללו את מבינה למה מלכתחילה הכימיה עובדת.

כזה הוא החיבור עם קארן אוברזון  שפרשה לאחרונה ממרכז פועלה ב30 שנים האחרונות: בית האופנה אוברזון, וממשיכה את דרכה כיו״ר עמותת לצאת מהקופסה ובפיתוח המותג KO באופן עצמאי.

לקארן ולי יש כמה נקודות מפגש במהלך חיינו המקצועיים. אבל בעיקר אנחנו חולקות אהבה גדולה לפילוסופיית היוגה ושעות תרגול רבות על המזרן.
גדלנו דרך אותה אסכולה אפילו עם אותם המורים. עם הזמן כל אחת התפתחה בדרכה בעולם קסום זה.

שנים שהיוגה נמצאת שם לתמוך בנו בחיים העמוסים כל טוב. מזכירה לנו לא לרדת מההייווי ולתת תשומת לב לעצמנו.

 

 

האפשרות לעשות ב- anjaly קולקציית פרימיום עוררה אצלי מליון רעיונות טקסטיליים שאני חולמת לפתח כבר שנים.
קארן השכילה להשתמש בחומרים הקיימים עם תגבורים ושכלולים וקפדנות אינסופית, התעקשה איפה שצריך ושחררה במקומות שלא חשוב.
הרכבנו קולקציה שמשקפת את רוח anjaly אבל כתובה בפונט חדש ומתוחכם, יצרנו עיצובי טקסטיל ואביזרים המחברים הכל למס׳ פרטי לבוש נחשקים ומדוייקים.
הנטייה הטבעית של שתינו לעצב מתוך תכונות החומר ותנועת הבגד הולידה קולקציית קפסולה משותפת וראשונה.

הבדים כמו תמיד הם פיתוח מיוחד של כותנה אורגנית משולבת בלייקרה במידה שתחזיק ותשמור אותך אסופה בתרגול אבל עדיין תרגיש נעימה וטבעית.

הדפוסים עוצבו בהשראת אריגי קשמיר מקופסאת ארכיון קטנה ששמורה אצלי בסטודיו הטכנולוגיה דפוס דיגטלי, ידידותית לסביבה ללא שימוש בכימקלים וביזבוז מים מיותרים.

הצצה ראשונה והזמנה אישית להשקה בלוקר רום ביום שישי 31/1/20 11:30

בואו להגיד שלום.

.

.

.

 

Similar Posts

יוגה בבתים גרסת 2021 מפגש עם יעל אלחנן

לפני כחמש שנים העלנו בבלוג מדור בו אירחנו מורים ליוגה בפינת התרגול בבית. השנה יותר מתמיד תרגול בבית נהיה רלוונטי ומתקיים גם מחוסר ברירה. רבות מאיתנו גילו את יתרונות התרגול הביתי: לעיתים מאפשר מה שעבודה בקבוצה לא תמיד מאפשרת,  לפעמים יעיל או מעמיק, לפעמים מאתגר, ומה שבטוח – אפשרי לכל מי שחשקה נפשה. בחרנו לחדש […]

The Nature Collection

Playing in Nature SS20 זה כבר כמה שנים שאנג׳לי מייצר קולקציות פנאי המתכתבות עם קולקציית היוגה. לפעמים כסוג של אקסטנשן של אותה קולקציה ובשנים האחרונות התגבשה לעמוד בזכות עצמה. הרבה זמן חיפשתי לנסח מה התמהיל הנכון לבגדי הפנאי כך שיתן מענה לי ולכן גם בלבוש היומימי או העיסקי שלנו, מה חסר ומה חשוב לי להציע […]