חיבורים – קולקציית קפסולה חדשה בשיתוף קארן אוברזון

חיבורים

פעולת החיבור היא פעולה יסודית שמשמעותה צירוף של שני פריטים לאוסף הכולל את שניהם.
באריגה, חיבור כינוי למבנה האריג, המשמש לי כחומר השראה לטקסטיל.

 

 

יש נשים שאת מצטלבת איתן בכל מיני הזדמנויות בחיים ובכל פעם את מכירה עוד רובד שלהן שבגללו את מבינה למה מלכתחילה הכימיה עובדת.

כזה הוא החיבור עם קארן אוברזון  שפרשה לאחרונה ממרכז פועלה ב30 שנים האחרונות: בית האופנה אוברזון, וממשיכה את דרכה כיו״ר עמותת לצאת מהקופסה ובפיתוח המותג KO באופן עצמאי.

לקארן ולי יש כמה נקודות מפגש במהלך חיינו המקצועיים. אבל בעיקר אנחנו חולקות אהבה גדולה לפילוסופיית היוגה ושעות תרגול רבות על המזרן.
גדלנו דרך אותה אסכולה אפילו עם אותם המורים. עם הזמן כל אחת התפתחה בדרכה בעולם קסום זה.

שנים שהיוגה נמצאת שם לתמוך בנו בחיים העמוסים כל טוב. מזכירה לנו לא לרדת מההייווי ולתת תשומת לב לעצמנו.

 

 

האפשרות לעשות ב- anjaly קולקציית פרימיום עוררה אצלי מליון רעיונות טקסטיליים שאני חולמת לפתח כבר שנים.
קארן השכילה להשתמש בחומרים הקיימים עם תגבורים ושכלולים וקפדנות אינסופית, התעקשה איפה שצריך ושחררה במקומות שלא חשוב.
הרכבנו קולקציה שמשקפת את רוח anjaly אבל כתובה בפונט חדש ומתוחכם, יצרנו עיצובי טקסטיל ואביזרים המחברים הכל למס׳ פרטי לבוש נחשקים ומדוייקים.
הנטייה הטבעית של שתינו לעצב מתוך תכונות החומר ותנועת הבגד הולידה קולקציית קפסולה משותפת וראשונה.

הבדים כמו תמיד הם פיתוח מיוחד של כותנה אורגנית משולבת בלייקרה במידה שתחזיק ותשמור אותך אסופה בתרגול אבל עדיין תרגיש נעימה וטבעית.

הדפוסים עוצבו בהשראת אריגי קשמיר מקופסאת ארכיון קטנה ששמורה אצלי בסטודיו הטכנולוגיה דפוס דיגטלי, ידידותית לסביבה ללא שימוש בכימקלים וביזבוז מים מיותרים.

הצצה ראשונה והזמנה אישית להשקה בלוקר רום ביום שישי 31/1/20 11:30

בואו להגיד שלום.

.

.

.

 

Similar Posts

סיפור של עיצוב חדש

Tie dye הינה שיטת צביעה ידנית בה יוצרים דוגמאות צבעוניות בבד על ידי איסוף חלקים מהבד וקשירתם בחוזקה בחוט ולאחר מכן טבילה או צביעה חלקית של אזורים שונים.  לאחר הייבוש, הבד נפרק וחושף עיגולים, נקודות ופסים לא סדירים.  ניתן לייצר דוגמאות צבעוניות על ידי קשירה וטבילה חוזרות ונשנות בצבעים נוספים. שיטת ידנית זו, המקובלת בהודו […]

Yaara Benbenishty x Anjaly Re Collection

שיתוף פעולה מיוחד לכבוד קולקציית הכותנה הממוחזרת שהשקנו לאחרונה עם יערה בנבנישתי, דוגמנית ויוצרת תוכן בהווה, שעשתה שינוי גדול בחיים וחיה היום בתאילנד, חיים אקולוגיים, מודעים וטבעוניים. יחד עם יערה יצרנו סרט על העקרונות והערכים שליוו אותנו בתהליך היצירה והעבודה על הקולקציה. בחרנו את הלוקיישנים יחד בשלט רחוק, ובנינו את הוידאו לכדי יצירה אחת שמציגה […]