כללי

חברים של אנג'לי

רעות ראובני פיזן, 44, תל אביב

המפגש שלי לראשונה עם היוגה היה באימונים למרתון השני שלי, מרתון תל אביב. הגעתי מעולם הספורט והגוף אל היוגה ולא מהעולם הרוחני, אבל הרגשתי את המשיכה אל העולם הזה, הסתקרנתי והתאהבתי והחלטתי להעמיק את הידע, רק בשביל עצמי, לא היה לי מושג או שאיפה להיות מורה ובטח שלא בעלת סטודיו, אני מצדי רק רציתי ללמוד עוד על היוגה. יצאתי לקורס מורים ושם קרה החיבור לעולם הרוחני של היוגה. שם התאהבתי בפטנג'אלי ובמסרים לחיים. משם המסע והדרך הובילו אותי לבודהיזם, שהפכה לאהבה מאד גדולה בחיי, ומאז אני מתרגלת מדיטציה קבוע בכל יום, וממשיכה ללמוד ולהעמיק.

הרקע המקצועי שלי הוא עולם השיווק , הייתי 8 שנים מנהלת תקשורת שיווקית של Nike, לאחר מכן מנהלת שיווק של קרן השקעות שהתעסקה במחקרים בעולם האושר, השקיעה בסטרטאפים מתחום האושר, נחשפתי למושג מהפילוסופיה היפנית IKIGAI. ובזכותו הבנתי את הייעוד שלי.

 

האיקיגאי מזמין אותנו לשאול מה הסיבה שבגללה אנחנו קמים בבוקר? הרעיון הוא שילוב המורכב מ- 4 מעגלים: מה שאתה טוב בו, מה שאתה אוהב לעשות, מה העולם צריך ומה שאנשים מוכנים לשלם עליו.

איקיגאי הוא כור היתוך עבורי של העולם העסקי יחד עם העולם הרוחני והפיזי.
דרך החיים הנכונה שבה אני מאמינה וחיה לפיה, היא שילוב אימון המיינד (התודעה) ביחד עם אימון הגוף, זו הנוסחה בכדי להיות מאושרים.

נכון שזה לא השם הכי קל להיגוי או מוכר לכל, אבל גם כשעוצרים ושואלים אותי מה משמעות השם, אני כבר במעט הזה מרגישה שהצלחתי להפיץ את המסר ומביאה את האנשים לשאילת שאלות, ולמחשבות על עצמם בתוך הדרך הזו.

כל שיעור באיקיגאי (יוגה ופילאטיס) מתחיל ברבע שעה תרגול מיינדפולנס. מתוך מקום להביא כוונה לרגע ולהיות בנוכחות בתרגול הפיזי בהמשך.

חדשות נוספות ומרגשות- לראשונה באיקיגאי ייצא לדרך קורס מורים לאשטנגה עם קרן אור קיציס, קורס אינטימי, בסטודיו היפה שלנו, בלב תל אביב. מי שרוצה פרטים- תזדרזו, נשארו מקומות אחרונים ממש- הכל באתר של הסטודיו

לכבוד השת"פ שמחות להציע ללקוחות אנג'לי 10% הנחה ברכישת כרטיסיית 10 כניסות -ikigai friend
עד סוף פברואר עם הקוד: anjaly
חורף נעים:)