אנג’לי הוקם מתוך האמונה שצריכה להיות זרימה בין תרגול היוגה לחיי היומיום. הבגדים שלנו הם חלק ממעגל שבו מתקיימים חופש, מצפון שקט, נשימה, מודעות, שקט ונינוחות.
הם נושאים בחובם את אורח החיים היוגי אל מחוזות אחרים בחיים.

אנחנו מאמינות שבכוחו של בגד לכוון לנו את המחשבה, להפנות את תשומת הלב למקומות טובים. כמו ה”מודרה” – מחווה של התכוונות – שאנחנו שאולים מהתרגול אל תוך הווית היומיום. לכן בגד של אנג׳לי פירוש שיש בו התכוונות וכוונה, שמזמין לנוכחות, האטה, התבוננות, ואנג׳לי – הכרת תודה.

איך הכל התחיל

anjaly הוא איחוד בין שתי אהבות – יוגה ועיצוב.
שני המסלולים האלה התמזגו בקולקציה הראשונה, שהעקרונות של ממשיכים עם הסטודיו עד היום – בגדים נושמים ואווריריים מבדים אורגניים, מושלמים לתרגול וגם ליום יום. הגזרות הייחודיות נבנו מתוך הבנה עמוקה של הצרכים השונים במהלך התרגול
ומתוך היכרות עם בדים שונים ועם המאפיינים שלהם.

ב-2006 הושקה קולקצית הקפסולה הראשונה של anjaly – בגדי יוגה מעוצבים, גזורים ותפורים מכותנה אורגנית באיכות הגבוהה ביותר, מהחומרים הטובים ביותר, בהקפדה ומעורבות בכל שלב ושלב בתהליך הייצור. עם השנים הסטודיו גדל והתפתח, וטביעת האצבע של המותג התחדדה. הבגדים של anjaly משוחררים ככל האפשר ותומכים איפה שצריך. הם מאפשרים תרגול טוב וחופשי, בו הבגד נעשה אחד עם
הגוף ולא מגביל אותו.

הבגדים מציעים פתרונות פונקציונלים ושומרים על ערכים אסתטיים במקביל: כך נוצרו מכנסיים ארוכים רפויים היכולים להיאסף בקלות על הירך ולהפוך למכנסיים קצרים, גופיות משוחררות וקלילות שתומכות בתנוחות כפיפה לאחור, אוברולים נינוחים לתרגול ולהמשך היום, בגדים לנשים בשלבים שונים בחיים, בגדי תרגול לגברים ועוד ועוד. הסטודיו מוציא לאור ארבע קולקציות חדשות מדי שנה, סתיו,חורף אביב וקיץ. הבדים עצמם מיוצרים במיוחד עבור הסטודיו, תחת השגחה קפדנית: בחירת החוטים, הטוויה והמשקל שלהם, הצבעים ועוד. לצד בגדי התרגול מוצגת קולקציה של בגדי קז’ואל ליום יום – שמלות, עליוניות, חולצות ועוד. אותו קו מנחה את שתי הקולקציות – נוחות, פשטות, איכות ותחכום עירוני מרומז. התרגול והחיים אינם שני היבטים נפרדים. הם משתלבים ומתמזגים ומזינים האחד את השני. הבגדים של anjaly מזמינים אתכן להתרווח בשניהם.

פירוש המילה anjaly בסנסקריט הוא ברכה והוקרת תודה.


״מודרה״ ביוגה היא מנח ידיים – מחווה חיצונית המשפיעה על ההוויה הפנימית.
״אנג’לי מודרה״ היא מחווה בה כפות הידיים צמודות זו לזו, ישרות.
האצבעות מתוחות מעלה, האגודלים נוגעים בבית החזה. מחווה המחברת בין מיליארדי בני אדם
ברחבי העולם. בחרתי בשם anjaly כי הוא מייצג את האופן שבו אני חווה את המפגש שלי עם היוגה
ואת הזכות שיש לי לעסוק בדברים שאני הכי אוהבת – יוגה, אופנה, אסתטיקה וחיבור בין כולם.
אני מאמינה שכל עשייה צריכה להיות קרובה ללב ולהיעשות מתוך כבוד לכל שלב בדרך,
לכל מפגש ומתוך כבוד עמוק לסביבה.
כולי תקווה שהמפגש שלכם עם הבגדים של anjaly יעורר השראה וקירבה לדרך היוגה.


צרו קשר

החנות שלנו

מקווה ישראל 10 תל אביב
טלפון: 03-6868733
[email protected]
החנות פתוחה בימים א׳-ה’: 10:00-17:00
יום ו’: 9:30-15:00

מפה

showroom וסטודיו

שירות לקוחות וטיפול בהזמנות האתר
משה סנה 21 תל אביב קומה 2
טלפון: 03-6868734
[email protected]
הסטודיו פתוח בימים א׳-ה’: 09:30-17:00 
יום ו’: 9:00-14:00

מפה