1

השראה

anjaly החלה את דרכה כמותג הלבשה בהשראת תרגול היוגה. מאז הלבשנו הרבה נשים ואנשים שחיפשו השראה כשהם בתנועה. כדי לפתח את הבגדים הכי נוחים לתרגל יוגה אנחנו מודדים ובוחנים את הדגמים על מורות ומורים ומתרגלות ומתרגלים רבים על מנת להמשיך ללמוד ולהשתכלל בניסיון להתאים את העיצוב לצרכים. חשוב לנו שתאהבו את בגדי האימון שלכם עד כדי כך שתמשיכו איתם לפעילויות היומיום והם יזרמו איתכם. האימון והחיים אינם שני היבטים נפרדים. הם משתלבים ומתמזגים ומזינים האחד את השני. הבגדים של anjaly הם הזמנה להתרווח בשניהם.

2

חומר גלם ידידותי

כותנה אורגנית היא לא עוד טרנד עבורנו. מיום היווסדה ב-2008 ,anjaly היא חברת אופנה עם מודעות אקולוגית ובעלת תקן gots הבינלאומי . כל הבגדים שלנו מיוצרים מחומרים נעימים, רכים, מלטפים, נושמים וברי קיימא כמו כותנה אורגנית, במבוק, lnzing modal / lenzing Tencel. בחירה בגישה מתחשבת, הגונה וידידותית לסביבה ולחברה היא הבחירה שלנו – והיא באה לביטוי בכל היבט של ייצור ושיווק, מטיב הטקסטיל ועד בחירת האריזות.

3

עיצוב שאין שני לו

נוחות שמשרה נינוחות היא סימן ההיכר שלנו. הפצת נועם ויופי זאת המשימה שלנו. כל הבגדים שלנו מעוצבים מתוך מחשבה והקפדה על חופש התנועה, על המגע המלטף שבין בד לעור ועל תחושה של רווחה בתוך הבגד. בבגדים שלנו תוכלי לא רק לנשום בקלות, הם יהיו לך כמו עור שני ויעניקו לך חווית תרגול שונה מזו של הצמוד הסינתטי. יש לנו להציע לך מגוון של גזרות מחמיאות שישבו עליך בדיוק ובלי להעיק. ולא פחות חשוב: את תרגישי (וכך גם תיראי) לבושה בדיוק במידה הנחוצה.

4

סחר הוגן

אכפת לנו. ולא רק ממוצרים יפים ומשמחים. אכפת לנו ולכן תמיד הקפדנו ונקפיד לעבוד בתנאי סחר הוגנים ולייצר טקסטיל באיכות גבוהה במקומות שאנשים מקבלים שכר הולם לעבודתם. יצור בגדים הוא תהליך ארוך ומפרך והרבה אנשים מעורבים בתהליך. זו האחריות שלנו לדאוג שכל אחד יעבוד בתנאי שכר נאותים, לא משנה אם במתפרה בגליל, במפעל הטקסטיל הטורקי או בסטודיו בתל אביב.

5

יחסי אמון

הם נר לרגלינו. קודם כל עם הלקוחות שלנו. וכפי שוודאי הבחנת – אנחנו פה באתר, בחנות, בסטודיו, בכל מכירה ובכל פוסט הכי מאמינות בסחורה שלנו. לא תמיד הכל מושלם אצלנו אבל נמשיך לנסות, הכי טוב שאנחנו יכולות, לתת את השירות הנדרש.

אנג׳לי (= תודה בסנסקריט).