1

השראה

anjaly החלה את דרכה כמותג הלבשה בהשראת תרגול היוגה. הרעיון שמוביל אותנו הוא שהיוגה אינה רק התרגול עצמו, אלא מלווה אותנו לאורך כל היום, בפעולות הפשוטות.  חשוב לנו שתאהבו את בגדי האימון שלכם, תרגישו נוח וטוב ותוכלו להמשיך איתם לפעילויות היומיום. הטקסטיל של אנג'לי אקולוגי, טבעי, נושם ורך מאפשר את זה. כל הקולקציות מפותחות בסטודיו מתוך מחשבה על המון סוגי תנועה ותירגול כמו יוגה, פילאטיס, ג'ירוטוניק ומובמנט. האימון והחיים אינם שני היבטים נפרדים. הם משתלבים ומתמזגים ומזינים האחד את השני. הבגדים של anjaly הם הזמנה להתרווח בשניהם.

2

חומר גלם ידידותי

 מיום היווסדה ב-2008 ,anjaly היא חברת אופנה עם מודעות אקולוגית ובעלת תקן gots הבינלאומי. anjaly הוא המותג הישראלי הראשון שייצר קולקציות עשויות 100% במבוק והראשון שהכניס את הכותנה הממוחזרת כטקסטיל המרכזי בייצור שלו. כל הבגדים שלנו מיוצרים מחומרים נעימים, רכים, נושמים וברי קיימא כמו כותנה אורגנית, במבוק, lnzing modal / lenzing Tencel. בחירה בגישה מתחשבת, הגונה וידידותית לסביבה ולחברה היא הבחירה שלנו – והיא באה לביטוי בכל היבט של ייצור ושיווק, מטיב הטקסטיל ועד בחירת האריזות. ייצור אקולוגי ומתחשב הוא לא עוד טרנד עבורנו אלא דרך בה ייצרנו מהיום הראשון.

3

עיצוב שאין שני לו

נוחות שמשרה נינוחות היא סימן ההיכר שלנו. הפצת נועם ויופי זאת המשימה שלנו. כל הבגדים שלנו מעוצבים מתוך מחשבה והקפדה על חופש התנועה, על המגע המלטף שבין בד לעור ועל תחושה של רווחה בתוך הבגד. בבגדים שלנו תוכלי לא רק לנשום בקלות, הם יהיו לך כמו עור שני ויעניקו לך חווית תרגול שונה מזו של הצמוד הסינתטי. יש לנו להציע לך מגוון של גזרות מחמיאות שישבו עליך בדיוק ובלי להעיק. ולא פחות חשוב: את תרגישי (וכך גם תיראי) לבושה בדיוק במידה הנחוצה.

4

סחר הוגן

אכפת לנו. ולא רק ממוצרים יפים ומשמחים. אכפת לנו ולכן תמיד הקפדנו ונקפיד לעבוד בתנאי סחר הוגנים ולייצר טקסטיל באיכות גבוהה במקומות שאנשים מקבלים שכר הולם לעבודתם. ייצור בגדים הוא תהליך ארוך ומפרך והרבה אנשים מעורבים בו. זו האחריות שלנו לדאוג שכל אחד יעבוד בתנאי שכר נאותים, לא משנה אם במתפרה בגליל, במפעל הטקסטיל הטורקי או בסטודיו בתל אביב. אנחנו גאות להיות מותג ישראלי, מקומי, ששומר על ייצור מקומי כבר 15 שנה.

5

יחסי אמון

הם נר לרגלינו. קודם כל עם הלקוחות שלנו. וכפי שוודאי הבחנת – אנחנו פה באתר, בחנות, בסטודיו, בכל מכירה ובכל פוסט הכי מאמינות בסחורה שלנו. לא תמיד הכל מושלם אצלנו אבל נמשיך לנסות הכי טוב שאנחנו יכולות, לתת את השירות הנדרש ואת המוצר שיהיה הכי נוח, מחמיא ונעים.

אנג׳לי (= תודה בסנסקריט).